Prins VitalCare Sensitive Hypoallergic sausas maistas jautrioms katėms

99,24 €
Su PVM

Hipoalerginis sausas maistas suaugusioms katėms kurios turi jautrią virškinimo sistemą, odą ar kailį. Pašaro gamyboje naudojama aukščiausios rūšies žuvis, kaip vienintelis baltymo šaltinis alergijos rizikai sumažinti. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Lengvai virškinamas.
  • Praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Be dirbtinių dažiklių ir kvapiklių.
  • Palaiko sveiką žarnyno mikroflorą.
Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

VitalCare Sensitive Hypoallergic aukščiausios kokybes sausas maistas katėms turinčioms jautrią virškinimo sistemą. Šis maistas turi tik vieną baltymų šaltinį, silkę, kuris sumažina bet kokią alerginę reakciją.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 31,5%. Riebalai 20,0%. Pelenai 7,5%. Ląsteliena 3,5%. Angliavandeniai 29,5% Kalcis 0,9%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 4240kcal/kg.

Sudėtis: 

Kukurūzai, dehidratuotas silkė, kukurūzų glitimas, gyvuliniai riebalai, ryžiai, džiovinti runkelių minkštimas, kiaušinių milteliai, hidrolizuotos vištų kepenys, celiuliozė, lašišų taukai, mielės, inulino, mineralai, frukto-oligosacharidai (FOS) ir augalų ekstraktai.

Nurodymai:

Šis maistas duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo švaraus vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo augintinį, pasiūlykite šlapio maistao iš Prins NatureCare linijos. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

69015

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )