Prins NatureCare Chicken & Shrimps konservai katėms su vištiena krevetėmis ir jūros dumbliais

4,24 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuoti konservai katėms su vištiena krevetėmis ir jūros dumbliais. Pašaro gamyboje naudojami tik aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Begrūdis.
  • Lengvai virškinamas.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių kvapų ir dažiklių.
  • Sveikas ir blizgus kailis.
  • Praturtintas omega3 riebalų rūgštimis.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Aukščiausios rūšies šlapias maistas suaugusioms katėms su vištiena, krevetėmis ir jūros dumbliais. Begrūdė pašaro formulė mažina maisto netoleravimo ir alerginių reakcijų riziką.

Analizė:
Drėgmė 78,0%. Baltymai 10,0%. Riebalai 6,0%. Pelenai 2,0%. Ląsteliena 0,5%. Angliavandeniai 3,5% Kalcis 0,28%. Fosforas 0,23%. Energetinė vertė 1080kcal/kg.

Sudėtis: 

45% vištų širdelės, vištiena, vištų kepenys, vištų skrandžiai ir vištų kakliukai, krevetės (5%), jūros dumbliai (3%), lašišų taukai, inulinas.

Nurodymai: 

Prins NatureCare Cat Chicken & SHRIMPS tinka visoms katėms. Kartą atidarius gali būti laikomas šaldytuve 2 dienas. Patiekite maistą esant kambario temperatūros. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Šis pašaras gali būti naudojamas kaip pagrindinis maistas arba alternatyva mūsų sausiems pašarams. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo švaraus vandens. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

57416

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Mėsos rūšis
Vištiena