Prins VitalCare Sterilised sausas maistas sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams

97,90 €
Su PVM

Visapusiškai subalasuotas sausas pašaras suaugusioms sterilizuotoms katėms, ir kastruotiems katinams. Maisto gamyboje naudojama tik aukščiausios rūšies paukštiena. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Lengvai virškinamas.
  • Praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Optimalaus katės svorio kontrolė
Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

VitalCare Sterilised traškus sausas maistas sterilizuotoms katėms ir kastruotiems katinams. Subalansuota pašaro formulė padeda palaikyti optimalų jūsų augintinio svorį.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 35,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 8,5%. Ląsteliena 7,0%. Angliavandeniai 29,5% Kalcis 1,4%. Fosforas 1,1%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 3660kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kukurūzų glitimas, ryžiai, celiuliozė, džiovintų runkelių minkštimas, kiaušinių milteliai, lašišų taukai, hidrolizuotos vištų kepenys, vištienos riebalai, mielės, mineralai, frukto oligosacharidai(FOS) ir žolelių ekstraktai.

Nurodymai:

VitalCare Sterilised duodamas sausas ir nereikalauja jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins šlapio maisto. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

68015

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena