Dietinis maistas šunims internetu | Faunas.lt

Dietinis maistas šunims

Dietinis maistas šunims. Sergantiems diabetu, nutukusiems, jautriems, alergiškiems, turintiems sąnarių problemų šunims.

Dietinis maistas šunims

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir / arba žarnyno problemų

Dietinis maistas šunims su antiena ir ryžiais

ProCare Diet Skin & Intestinal Hypoallergenic yra presuotas dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir / arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno florą ir pagerina jautrios odos būklę.

Prins Skin & Intestinal Hypoallergenic -...

Nuo Kaina 22,77 EUR
Prins Dietetic Mobility -...
  • Sumažinta kaina

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Muscles & Joints yra presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas...

Bazinė kaina 21,57 EUR -30% Nuo Kaina 15,10 EUR
Prins Dietetic Weight...
  • Sumažinta kaina

Presuotas dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Weight Control & Diabetes yra presuotas sausas dietinis maistas nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukorntroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Prins Dietetic Weight Control & Diabetes -...

Bazinė kaina 22,77 EUR -30% Nuo Kaina 15,94 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena ir ryžiais

ProCare Croque Diet Mobility yra traškus sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą, taip pat palaiko sveiką odą ir blizgų kailį.

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas...

Kaina 54,52 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Croque Diet Weight Reduction & Diabetic yra traškus sausas dietinis maistas nutukusiems ir / arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic...

Kaina 58,64 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį.

Dietinis maistas šunims su ryžiais ir antiena

ProCare Croque Diet Skin & Intestinal Hypoallergic yra traškus dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir / arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno florą ir pagerina jautrios odos būklę.

Prins Dietetic Skin & Intestinal...

Kaina 58,64 EUR
Prins Dietetic Mobility -...
  • Sumažinta kaina

Šlapias dietinis maistas šunims turintiems problemų su sąnariais

NatureCare Diet Dog Mobility yra šlapias maistas specialiai suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas buvo sukurtas bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietiniai...

Bazinė kaina 4,37 EUR -15% Kaina 3,71 EUR

Šlapias maistas šunims turintiems šlapimo takų problemų

Dietiniai konservai šunims su vištiena 

NatureCare Diet Dog Struvite & Calciumoxalate yra šlapias maistas, specialiai šunims turintiems šlapimo takų problemų. Šis specialus dietinis maistas buvo sukurtas bendradarbiaujants su veterinarijos gydytojais ir atlieka tirpinimo bei prevencinę funkciją. Be to, ištirpinus struvitų kristalus šlapime neleidžia jiems ir kalcio oksalatams susidaryti pakartotinai. Šlapias maistas skatina skysčių pasisavinimą, dėl to padidėja šlapimo kiekis. Dėl to sumažėja besikristalizuojančių mineralų koncentracija ir padeda išlaikyti sveikus šlapimo takus.

Prins Dietetic Struvite & Calciumoxalate -...

Kaina 4,37 EUR

Šlapias maistas šunims turintiems jautrią odą ir/arba žarnyno problemų

Dietiniai konservai šunims su ėriena

NatureCare Diet Dog Hypoallergenic Lamb yra šlapias maistas šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir/arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas maistas buvo sukurtas bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais ir turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką.

Prins Dietetic Hypoallergenic Lamb -...

Kaina 4,37 EUR