Prins VitalCare Hair & Skin sausas maistas ilgaplaukėms katėms

21,99 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas sausas maistas suaugusioms katėms kurios susiduria su kailio arba odos problemomis. Pašaro gamyboje naudojama aukščiausios rūšies paukštiena ir lašiša. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Rekomenduojamas ilgaplaukėms katėms.
  • Praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Palaiko sveiką žarnyno mikroflorą.
  • Lengvai virškinamas
Svoris
Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

VitalCare Hair & Skin aukščiausios kokybės sausas maistas suaugusioms katėms kurios susiduria su kailio ar odos problemomis. Rekomenduojamas ilgaplaukėms katėms, arba kai augintinis kurie sunkiai šeriasi, kailis prarades savo blizgesį ir apimtis.

Analizė:


Drėgmė 8,0%. Baltymai 32,0%. Riebalai 20,0%. Pelenai 8,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 29,0% Kalcis 1,3%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,7%. Magnis 0,09%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 4240kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuotai paukštiena, kukurūzai, vištienos ir jautienos riebalai, kukurūzų glitimas, ryžiai, dehidratuotos lašišos, džiovintų runkelių masė, kiaušinių milteliai, lašišų taukai, celiuliozė, hidrolizuotos vištų kepenys, linų sėmenų aliejus, mielės, inulinas, mineralai, frukto-oligosacharidas (FOS), augalų ekstraktai.

Nurodymai:

VitalCare HAIR & SKIN duodamas sausas ir nereikalauja jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo švaraus vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo augintinį, pasiūlykite Prins linijos šlapio maisto. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas. Pasiekus šį amžių, maistą galite pakeisti į VitalCare SENIOR.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

70007

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena