Filtruoti pagal

Boksai Šunims

Šunų gabenimo narvai ir dėžės yra vienas pagrindinių elementų, reikalingų auginant ir prižiūrint savo keturkojį draugą. Važiuojant pas veterinarą profilaktinei sveikatos patikrai, arba skiepams. Leidžiantis į savaitgalio, atostogų, ar šiaip kasdienius pasivažinėjimus. Be transportavimo narvo arba kitaip, bokso kelionės labai apkarsta, nes šuo labai dažnai blaškosi automobilyje iš smalsumo arba nerimo taip keldamas pavojų sau, jums ir aplinkiniams. Izoliuota narvo aplinka dažnai šunį veikia raminamai, gyvūnas tai supranta kaip saugų prieglobsti ir keliauja nekeldamas papildomų rūpesčių. Pasitaiko visokių išimčių, jei manote, kad šuo gali būti nerimastingas ir narve, siūlome dieną ar dvi prieš numatomą kelionę suduotį specialių preparatų nerimui sumažinti, arba laikinai paduoti sauso maisto kuris savo sudėtyje taip pat turi specialių žolelių mišinio reikalingo nuraminti jūsų augintinį.

Kaip išsirinkti transportavimo narvą.

Šuns ūgis, svoris ir kartais specialūs poreikiai yra pagrindiniai kriterijai renkantis boksą. Šuo turi turėti narve tiek vietos, kad nesunkiai galėtų esant poreikiui apsisukti ar kitaip pakeisti savo pozą į jam patogesnę. Išsimatuokite savo keturkojį draugą. Matavimas vyksta stovinčio šuns, nuo nosies galiuko iki uodegos, pamatuokite atstumą nuo žemės iki keteros (ketera tai vieta šuns nugaroje tarp menčių), taip pat nepamirškite ir svorio. Žinodami šiuos duomenis galite pradėti ieškoti transportavimo bokso savo augintiniui.

Žinodami šuns išmatavimus taip pat turime atkreipti dėmesį į šuns veislę, jo charakterio savybes ir kitus poreikius. Mažam pomeranijos špicui gremėzdiškas narvas su metalinėmis durimis ko gero nereikalingas. Labradoro retriverį su plastikinėms durim ir paprastais užraktais nesulaikysim. Transportavimo narvai būna kelių tipų:

  1. Plastikiniai boksai.Tai ko gero populiariausi transportavimo narvai. Labai mėgiami dėl estetiškumo, lengvos priežiūros valant, dažnai apgalvoto lengvo surinkimo ir išardymo. Pasirikus patikimo gamintojo plastikini transportavimo boksą jis būna patvarus, kokybiško plastiko ir ilgaamžis.

  2. Mežiaginiai krepšiai, labai mėgstami mažų veislių šunų augintojų. Patogūs neštis ant peties, rankose, ar vežtis vežimėliu. Puikus pasirinkimas keliaujant sąlyginai trumpais atstumais.

  3. Transportavimo narvai. Tai pasirinkimas žmonėms auginantiems didelių veislių, sunkius šunis. Šie transportavimo narvai reikalauja pakankamai didelio mašinos bagažo skyriaus. Idealus pasirinkimas keliaujant ne vieną kilometra, tam tikros rūšys narvų turi atitikmenis ir galima augintinį skraidinti lėktuvu.

Išsirinkus reikiamą transportavimo narvą, nepamirškime ir apie komfortą. Būtinai patieskite kažką minkšto atsigulimui. Kelionės metu nepamirškite pasirūpinti gertuvėmis su švariu geriamu vandeniu, šunys greitai dehidratuoja, ypatingai šiltuoju metų laiku. Liudesį ir atskirtį galite sumažinti skanėstais arba žaisliuku. Kelionei esant labai ilgai, tam tikrais intervalais išskirkite augintiniui laiko. Pabendraukite, pažiūrėkite kaip jis laikosi.

Aktyvūs filtrai