Prins NatureCare Chicken & Salmon konservai katėms su vištiena ir lašiša 200g

4,24 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuoti konservai katėms su vištiena, lašiša ir alijošiumi. Pašaro gamyboje naudojami tik aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Begrūdis.
  • Lengvai virškinamas.
  • Palaiko kailį blizgų.
  • Praturtintas alijošiumi.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Aukščiausios rūšies konservai katėms su vištiena, lašiša ir alijošiumi. Begrūdė formulė sukurta taip, kad mažintų galimų maisto netoleravimo ir alerginių reakcijų riziką. Pašaras praturtinta alijošiaus ekstraktais imuniteto stiprininmui.

Analizė:
Drėgmė 76,0%. Baltymai 10,3%. Riebalai 5,9%. Pelenai 2,0%. Ląsteliena 0,5%. Angliavandeniai 3,3% Kalcis 0,27%. Fosforas 0,23%. Energetinė vertė 1075kcal/kg.

Sudėtis: 

45% vištų širdelės, vištiena, vištų kepenys, vištų skrandžiai ir vištų kakliukai, lašiša (5%), Aloe Vera (3%), lašišų taukai, inulinas.

Nurodymai:

Prins NatureCare Cat Chicken & Salmon tinka visoms katėms. Kartą atidarius gali būti laikomas šaldytuve 2 dienas. Patiekite maistą esant kambario temperatūros. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Šis pašaras gali būti naudojamas kaip pagrindinis maistas arba alternatyva mūsų sausiems pašarams. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo švaraus vandens. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

57316

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena
Mėsos rūšis
Lašiša