Skanėstai šunims internetu | Faunas.lt

Skanėstai šunims

Skanėstai šunims internetu. Dėšros, sausainiai, kaulai, dešrelės. Skanėstai šunų dresūrai. Skanėstai šunims internetu.

Skanėstai šunims

Dešra Šuniukams ir suaugusiems šunims su vištiena, be grūdų

250 g. NatureCare Grain-free Chicken yra pilnavertis, begrūdis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Grain-free Chicken -...

Kaina 3,32 EUR

Suaugusiems šunims su odos ir kailio problemomis

250 g. NatureCare Duck Hypoallergic yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas šunims turintiems odos ir kailio problemų. NatureCare Duck Hypoallergic sudėtyje esanti antiena kaip vienintelis baltymų šaltinis, kuris sumažina galimybę pasireikšti jautrumo reakcijai. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Turkey Hypoallergic -...

Kaina 3,32 EUR

Suaugusiems šunims turintiems odos ir kailio problemų

250 g. NatureCare Lamb Hypoallergic yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas šunims turintiems odos ir kailio problemų. NatureCare Grain-free Duck Hypoallergic sudėtyje esanti ėriena kaip vienintelis baltymų šaltinis, kuris sumažina galimybę pasireikšti jautrumo reakcijai. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Lamb Hypoallergic - Dešra...

Kaina 3,32 EUR

Idealus skanėstas dresūrai ir viliojimui

Prins Train & Care lašišos pašteto sudėtyje šviežia lašiša; daugelio šunų mėgstamiausias skonis. Šis skanėstas, kurio pagrindą sudaro lašiša nėra tiesiog skanus, bet taip pat begrūdis ir hipoalerginis. Tai reiškia, kad yra labai maža tikimybė pasireikšti alerginėms reakcijoms.

Prins Train & Care Dog - 100% natūralus...

Kaina 3,54 EUR