Urban Dog LONG 2 in 1 šampūnas ir kondicionierius šunims

24,49 €
Su PVM

Šampūnas ir kondicionierius visų veislių, ilgo ir vešlaus plauko šunims. Rekomenduojamas sunkiai suvaldomam kailiui.

  • Palengvina iššukavimą.
  • Greitai pašalina nešvarumus, kailį padaro minkšta ir švelnų.
  • Puikus pasirinkimas ilgaplaukių veislių šunims.
  • Gamyboje naudojami aukštos kokybės ingredientai.
  • Be GMO, parafino, parabenų ir formaldehidų.
  • Ilgalaikiame naudojime sustiprėja plaukas, sumažėja slinkimas.
Tūris
  • 200 ml
  • 950ml
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Urban Dog 2in1 Šampūnas ir kondicionierius, besiveliantiems ilgiems plaukams, naikinantis kvapus - puikiai tinkantis visų veislių ilgo ir vešlaus plauko šunims. Praturtintas keratinu, jo dėka plaukas drėkinamas ilgesnį laiką, apsaugo nuo vėlimosi, suteikia minkštumo ir apimties. Kailis šio šampūno ir ingredientų dėka bus švarus, kvepiantis ir lengvai šukuojamas.

Naudojimo instrukcija: Šukomis arba šepečiu gerai iššukuokite šuns kailį. Sudrėkinkite kailį šiltu vandeniu ir užliekite šampūno atsižvelgdami į augintinio poreikius. Ilgo ir tankaus plauko šunims naudokite daugiau šampūno, trumpaplaukiams mažiau. Venkite šampūno patekimo į akis arba ausis. Švelniai pamasažuokite ir palaukite kol šampūnas įsigers į kailį apie 2 minutes. Nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Gerai nusausinkite, ir iššukuokite.

Ingredientai: VANDUO, DISODIUM LAURETH, SULFOSUCCINATE, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, NATRIUM COCOAMAMHHOACETATE, natrio MYRISTOYL SARCOSINATE, Lactact Acid, PARETH-9, CETRIMONIO CHLORIDAS, KAMAMIDAS MEA, GLICERINAS, GLIKOLIO DISTEARATAS, LAURETH-10, MIPA-LAURILO SULFATAS, POLIKVATERNUMAS-10, C11-15 PARETH-5, TRIMETILSILILO MODIMETILETILENO STILIMENO STILIMETLAKSILIETAS, POPETAS 5 KOKOMONIO METOSULFATAS, HIDROLIZUOTAS KERATINAS, LAURILDIMONIO HIDROKSIOS PROPILO HIDROLIZUOTAS KERATINAS, Natrio GLUTAMATAS, Natrio COCOYL GLUTA MATE, KAMELIJOS SINENSIO EKSTRAKTAS, PARFUMAS, METFILOTILIS, METFILOTILIS

UD3000SH2L