Prins ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį

27,33 €
Su PVM

Hipoalerginis sausas maistas suaugusiems, mažų veislių šunims su ėriena, ryžiais. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Pašaras praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Rekomenduojamas šunims turintiems jautrią odą ir kailį arba pasireiškiant alerginėms reakcijoms.
  • 100% natūralūs ingredientai.
Svoris
  • 15 kg
  • 3 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic sausas maistas suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį. Speciali pašaro formulė ir inovatyvus šalto spaudimo gamybos būdas užtikrina puikią jūsų augintinio savijautą. Šiame šunų maiste naudojamas tik vienos rūšies (ėrienos) baltymas siekiant išvengti galimų alerginių reakcijų į maistą.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 19,0%. Riebalai 13,0%. Pelenai 7,5%. Ląsteliena 4,5%. Angliavandeniai 47,0%. Kalcis 1,5%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,8%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3810kcal/kg.

Sudėtis: 

Grūdai (ryžiai 25%), mėsos ir gyvūlinės kilmės sub-produktų (dehidratuota ėriena 18%), aliejai ir riebalai (0,5% lašišų taukai), daržovių sub-produktai (FOS 500mg), mielės.

Nurodymai:

ProCare Mini LAMB & RICE Hypoallergic duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

17026

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Šuns dydis
Mažų veislių
Mėsos rūšis
Ėriena