Prins ProCare Mini Senior Support sausas maistas vyresnio amžiaus mažų veislių šunims 7,5kg

47,82 €
Su PVM

Visavertis sausas pašaras senyvo amžiaus šunims su paukštiena. Gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų senstančio šeimos nario savijautą.

  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Lengvai kramtomas ir virškinamas.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Inkstų funkcijos palaikymui.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Mini Senior Support sausas maistas vyresnio amžiaus mažų veislių šunims su 100% natūraliomis dedamosiomis medžiagomis siekant jūsų seniorą palaikyti nepriekaištingos sveikatos.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 13,0%. Riebalai 13,0%. Pelenai 5,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 57,0%. Kalcis 1,0%. Fosforas 0,7%. Kalis 0,4%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3970 kcal/kg.

Sudėtis: 

Grūdai, aliejai ir riebalai (lašišų taukai 0,5%), mėsos ir gyvūninės kilmės sub-produktai (paukštiena, 500 mg gliukozaminas ir 500 mg chondroitinas), augaliniai sub-produktai (FOS 0,05%), cukrus, mielės. 

Nurodymai:

ProCare Mini SENIOR SUPPORT duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

06065

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Senjoras ( 8+ )
Mėsos rūšis
Paukštiena