Prins ProCare lamb&rice senior sausas maistas vyresnio amžiaus šunims su ėriena 15kg

94,28 €
Su PVM

Hipoalerginis sausas pašaras pagyvenusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su ėriena. Šuns senjoro mityba reikalauja išskirtinio dėmesio, dėl senatvėje atsirandančių sveikatos pokyčių.

  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Lengvai kramatomas, gerai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Rekomenduojamas šunims turintiems jautrią odą ir kailį arba pasireiškiant alerginėms reakcijoms.
  • Praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • 100% natūralūs ingredientai.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras vidutinių ir didelių veislių šunims kurie yra sulaukė garbaus amžiaus ir susiduria su senus šunis kamuojančiomis problemomis. Maisto gamyboje naudojami tik natūralūs ingredienai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka visus seno šuns mityboje keliamus reikalavimus ir standartus.

Analizė Drėgmė 9,0%. Žali baltymai 21,0%. Žali riebalai 14,0%. Žali pelenai 7,5%. Žalia ląsteliena 4,5%. Angliavandeniai 44,5%. Mineralai Kalcis 1,3%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,8%. Magnio 0,1%.  Natris 0,3%. Energinė vertė 3950 kcal / kg.

Sudėtis:

Grūdai (ryžiai 25%), mėsa ir mėsos subproduktai, dehidruota ėriena 18%, gliukozaminas 500mg, chondroitinas 500mg, aliejai ir riebalai (lašišos aliejus 0,5%), augaliniai produktai (FOS 0,05%), cukrus, mielės.

Prins ProCare lamb&rice senior duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

15045

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Senjoras ( 8+ )
Mėsos rūšis
Ėriena

Jums taip pat gali patikti