Prins ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic - Maistas suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį

18,94 EUR
Su mokesčiais

Suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį

ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas jautriems suaugusiems mažų veislių šunims. Šio pilnavertčio maisto sudėtyje tik aukščiausios kokybės ėrienos mėsa. Palaiko šunų sveikatą, kurių padidėjęs jautrumas į kitus baltymų šaltinius. Be to, maistinės skaidulos pagerina žarnyno būklę.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį

ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas jautriems suaugusiems mažų veislių šunims. Šio pilnavertčio maisto sudėtyje tik aukščiausios kokybės ėrienos mėsa. Palaiko šunų sveikatą, kurių padidėjęs jautrumas į kitus baltymų šaltinius. Be to, maistinės skaidulos pagerina žarnyno būklę.

Sudėtis: 

Grūdai (ryžiai 25%), mėsos ir gyvūlinės kilmės sub-produktų (dehidratuota ėriena 18%), aliejai ir riebalai (0,5% lašišų taukai), daržovių sub-produktai (FOS 500mg), mielės.

Nurodymai:

ProCare Mini LAMB & RICE Hypoallergic gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Mini LAMB & RICE Hypoallergic kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare LAMB & RICE Complete ar Prins NatureCare ADULT LAMB Hypoallergic vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).

Keisdami iš traškaus (ekstruduoto) į presuotą maistą*

B. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.

C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.

Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

17026

Charakteristikos

Pakuotės svoris
0-5kg
10-15kg
Šuns amžius
Suaugęs
Speciali paskirtis
Jautriems
Maisto klasė
Super premium
Sudėtis
Ėriena

Jums taip pat gali patikti