Prins ProCare Lamb Rice Hypoallergic sausas pašaras suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

27,33 €
Su PVM

Hipoalerginis sausas maistas suaugusiems, vidutinių ir didelių veislių šunims su ėriena, ryžiais. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Pašaras praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Rekomenduojamas šunims turintiems jautrią odą ir kailį arba pasireiškiant alerginėms reakcijoms.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Svoris
  • 3 kg
Pakuotės svoris
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Lamb Rice Hypoallergic sausas pašaras suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį, arba esant padidėjusiam jautrumui maistinėms medžiagoms. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi vertingi vitaminai ir mineralai. Šuns skrandis neapkraunamas, kaip paprastai dideliais kiekiais maisto, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 19,0%. Riebalai 13,0%. Pelenai 7,5%. Ląsteliena 4,5%. Angliavandeniai 47,0%. Kalcis 1,5%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,8%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3810kcal/kg.

Sudėtis: 

Kukurūzai, ryžiai, dehidruota ėriena (18%), jautienos riebalai, kukurūzų glitimas, bulvių krakmolas, maltodekstrinas, džiovintos trūkažolės (2%), kalio chloridas, lašišos aliejus (0,5%), inulinas (0,3%) ), saulėgrąžų aliejus, hidrolizuotos mielės.

Nurodymai:

ProCare LAMB & RICE Hypoallergic duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

17046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Ėriena