Prins ProCare Lamb Rice Hypoallergic - Presuotas sausas maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

20,50 EUR
Su mokesčiais

Suaugusiems šunims sausas hipoalerginis maistas turintiems jautrią odą ir kailį

3kg, 15kg.

ProCare Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas rekomenduojamas suaugusiems šunims turintiems alerginių susirgimų iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ėrienos, tai padeda sumažinti jautrumo reakciją esant alergijai nuo kitokios rūšies baltymų. Maiste esanti natūrali ląsteliena stimuliuoja sveiką virškinimo traktą.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

3kg, 15kg.

ProCare Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas rekomenduojamas suaugusiems šunims turintiems alerginių susirgimų iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis pinavertis pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ėrienos, tai padeda sumažinti jautrumo reakciją esant alergjai nuo kitokios rūšies baltymų. Maiste esanti natūrali ląsteliena stimulioja sveiką virškinimo traktą.

Sudėtis: 

Ėriena. (25% ryžiai), mėsos ir gyvūninės kilmės šalutiniai produktai (dehidratuota ėriena 18%), aliejai ir riebalai (0,5% lašišų taukai), augaliniai sub-produktai (500 mg FOS), mielės.

Nurodymai:

ProCare LAMB & RICE Hypoallergic gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare LAMB & RICE Hypoallergic kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas. LAMB & RICE Hypoallergic idealiai tinkantis maistas šunims nuo 12 mėn. iki maždaug 8 metų amžiaus.

Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).

Keisdami iš traškaus (ekstruduoto) į presuotą maistą*

B. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.

C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.

Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

17046

Charakteristikos

Pakuotės svoris
0-5kg
10-15kg
Šuns amžius
Suaugęs
Speciali paskirtis
Odos ir kailio problemos
Maisto klasė
Super premium
Sudėtis
Ėriena

Jums taip pat gali patikti