Prins Fit Selection Chicken & Rice sausas maistas suaugusiems šunims

82,11 €
Su PVM

Subalansuotas sausas maistas suaugusiems didelių ir vidutinių veislių šunims su vištiena. Pašaro gamyboje naudojamos aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti nepriekaištingą jūsų šuns sveikatą.

  • Stambios granulės skatina kramtyti, (rekomenduojama ryjantiems maistą).
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Vitaminai ir mineralai padeda palaikyti imuninę sistemą.
  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Fit Selection Chicken & Rice sausas maistas suaugusiems šunims su paukštiena pagamintas iš aukščiausios rūšies ingredientų, siekiant užtikrinti puikią jūsų augintinio savijautą.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,0%. Angliavandeniai 42,0% Kalcis 1,4%. Fosforas 1,1%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 3880kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota vištiena (24,5%), kukurūzai, kviečiai, ryžiai (9%), vištienos riebalai, runkelių minkštimas, hidrolizuoti kepenys, mineralai (kalio chloridas, natrio chloridas), žuvų taukai (0,5%), mielės, jukos Schidigera ekstraktai (0,1%).

Fit Selection CHICKEN & RICE duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

08515

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena