Prins Fit Selection Puppy & Junior sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims

56,85 €
Su PVM

Subalansuotas aukščiausios rūšies sausas maistas jauniems šuniukams su paukštiena. Pašaro gamyboje naudojamos rinktinės žaliavos. Rekomenduojamas jauniems šuniukams nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus.

Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Fit Selection Puppy & Junior Perfect Start traškus sausas maistas jauniems šunims, kurio sudėtyje yra visos reikalingos maistinės medžiagos subalansuotam augimo procesui palaikyti.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 24,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 6,5%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 40,6% Kalcis 1,4%. Fosforas 1,1%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4090kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota paukšiena (24%), kukurūzai, kviečiai, paukščių taukai, ryžiai, džiovintų runkelių minkštimas, kukurūzų glitimas, hidrolizuotos kepenys (paukščių), lašišų taukai (0,5%), mielės, L-karnitinas, frukto-oligosacharidai (FOS).

Nurodymai:

Fit Selection PUPPY & JUNIOR duodamas sausas. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito:

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą:

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių) rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

08445

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena