Prins NatureCare Dog Chicken begrūdė dešra suaugusiems šunims su vištiena 250g

3,79 €
Su PVM

Begrūdė dešra jauniems ir suaugusiems šunims su vištiena. Pašaras gaminamos iš aukščiausios rūšies žaliavų siekiant užtikrinti nepriekaištingą jūsų gyvūno sveikatą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį ir gerai subalansuotą žarnyno mikroflorą.

  • 100% Natūralūs ingredientai.
  • Blizgus kailis.
  • Lengvai virškinamas.
  • Puiki priemonė dresūroje.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Begrūdis.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins NatureCare Grain-free Chicken visapusiškai subalansuotas begrūdis pašaras jauniems ir suaugusiems šunims su vištiena. Puikus pakaitalas sausam maistui. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Dešrą galima naudoti dresūroje kaip apdovanojimą už atliktas komandas.

Analizė:
Drėgmė 65,0%. Baltymai 15,0%. Riebalai 10,5%. Pelenai 0,8%. Ląsteliena 1,0%. Angliavandeniai 7,7% Kalcis 0,5%. Fosforas 0,4%. Natris 0,2%  Energetinė vertė 1853kcal/kg.
Sudėtis: 

Vištiena (70%), bulvių baltymai, bulvių krakmolas, celiuliozė, mineralai (kalio fosfatas, kalcio karbonatas), lašišų taukai, cikorija.

Nurodymai:

20 g maisto vienam kg kūno svorio per dieną. Kartą atidarius gali būti laikomas šaldytuve dvi dienas. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą NatureCare maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Supjaustykite dešrą į mažesnius gabalėlius prieš duodami savo šuniui.

53016