Prins Fit Selection Salmon & Rice sausas maistas suaugusiems šunims su lašiša

16,75 €
Su PVM

Subalanasuotas sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su lašiša ir ryžiais. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augintinio savijautą.

  • Stambios granulės skatina kramtyti, (rekomenduojamas šunims ryjantiems maistą).
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Vitaminai ir mineralai padeda palaikyti imuninę sistemą.
  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Blizgus kailis.
Svoris
  • 15 kg
  • 2 kg
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Fit Selection Salmon & Rice sausas maistas suaugusiems šunims su lašiša pagamintas iš aukščiausios rūšies ingredientų, siekiant užtikrinti puikią jūsų augintinio savijautą.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 15,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,0%. Angliavandeniai 42,0% Kalcis 1,4%. Fosforas 1,1%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4030kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota lašiša (14%), kukurūzai, žirniai, kviečiai, ryžiai (13,5%), dehidratuota vištiena, vištienos riebalai, runkelių minkštimas, hidrolizuotos kepenys, kukurūzų glitimas, žuvų taukai (0,5%), mielės, kalio chloridas, Yucca schidigera ekstraktai (0,1%).

Nurodymai:

Fit Selection SALMON & RICE duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

08046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Lašiša