Prins Protection Croque JUNIOR Performance sausas maistas šuniukams

12,40 € Sutaupote 50%
24,79 €
Su PVM

Visavertis sausas pašaras jauniems vidutinių ir didelių veislių šuniukams su vištiena ir natūraliais prebiotikais. Gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augančio šeimos nario savijautą.

  • Rekomenduojamas nuo 4 savaičių amžiaus.
  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Praturtintas žolelių ekstraktais, šuslerio druskomis ir lašišų aliejais.
  • Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
  • Padidintas kiekis kalcio ir fosforo subalansuotam augimui.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Svoris
  • 10 kg
  • 2 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras jauniems vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti ingredienai ir natūralūs prebiotikai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka jauno šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 6,0%. Lasteliena 3,5%. Kalcis 1,1%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4150kcal/kg.

Sudėtis: dehidratuota vištiena (24%), kviečiai, sorgai, kukurūzai, gyvuliniai riebalai (paukščių), kukurūzų glitimas, cukrinių runkelių masė, hidrolizuoti vištienos kepenys, lignoceliuliozė, lašišų aliejus (0,6%), mielės, mineralai (Kalio chloridas ), inulinas (0,3%), augalų ekstraktai ir SCHüßLER mobilieji druskos (sibirietiškas ženšenis, Cornu Cervi degelatinatum, Šilkmedžio vaisiai, Japoninis abrikosas, Kamedis, Viksvuolė, Baltašaknė, SCHüßLER druskos Nr. 1, 2, 5, 7) (0,085%) , gliukozamino (500mg), chondroitino (500mg).

Prins Protection Croque JUNIOR Performance duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui. Keisdami seną pašarą į JUNIOR Performance kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

20446

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena

Jums taip pat gali patikti