Prins VitalCare Kitten - Maistas kačiukams ir nėščioms katėms

17,32 EUR
Su mokesčiais

Kačiukams ir nėščioms katėms

VitalCare Kitten traškus maistas kačiukams nuo 4 sav. iki maždaug 10-12 mėn.

Svoris
Kiekis
Yra sandėlyje

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Kačiukams ir nėščioms katėms

VitalCare Kitten traškus maistas kačiukams nuo 4 sav. iki maždaug 10-12 mėn. Šis visavertis pašaras padeda sveikai augti, stiprina imunitetą ir padeda optimaliai vystytis kaulams ir sąnariams. Dėl aukštos energetinės sudėties VitalCare Kitten pašaras taip pat rekomenduojamas nėščioms bei laktacijos periodu katėms.

Sudėtis: 

Paukštiena, kukurūzai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimas, ryžiai, kiaušinių milteliai, cikorijų minkštimas, kazeinas, vištų kepenų hidrolizatas, sojų aliejus, mielių hidrolizatas (monooligosacharidų šaltinis), lašišų taukai, Fructo-oligosacharidai (FOS), Lecitinas.

Nurodymai:

VitalCare KITTEN gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare KITTEN maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

60007

Charakteristikos

Katino amžius
Jaunas
Maisto klasė
Super premium

Jums taip pat gali patikti