Prins ProCare Grainfree Skin & Coat begrūdis sausas pašaras suaugusiems šunims

16,07 € Sutaupote 50%
32,15 €
Su PVM

Begrūdis sausas maistas suaugusiems šunims su paukštiena, kurie susiduria su kailio arba odos problemomis. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

  • Sveikai odai ir kailiui.
  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Šunų maistas praturtintas lašišų aliejais.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Dėka subalansuotos formulės tinka po kastracijų arba sterilizacijų.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
Svoris
  • 3 kg
  • 12 kg
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Visapusiškai subalansuotas sausas pašaras suaugusiems šunims kurie susiduria su odos arba kailio problemomis. Rekomenduojamas pastoviai plaukų slinkimą patiriantiems, arba kailio bligesį ir apimtis praradusiems šunims.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 24,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 45,5%. Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 3860kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, bulvių krakmolas, žirniai, tapijokos, jautienos riebalai, cikorija, baltymų hidrolizatas, maltodekstrinas, hemoglobinas, linų sėmenų aliejus (1%), lašišų taukai (1%), daržovių skaidulos, mielių hidrolizatas, mineralai( potassiumchloridai), saulėgrąžų aliejus, lecitinas, frukto-oligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:

ProCare Grain-free SKIN & COAT duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

18446

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena