Prins ProCare Grainfree Sensible Hypoallergic begrūdis sausas maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą

32,07 €
Su PVM

Visavertis begrūdis sausas maistas suaugusiems šunims su antiena, turintiems jautrią virškinimo sistemą. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingridientai siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

  • Hipoalerginė formulė.
  • Tinka jautrų virškinimo traktą turintiems šunims.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Rekomenduojamas odos ir kailio problemų sprendime.
  • Lengvai virškinamas.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
Svoris
  • 3 kg
  • 12 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Hipoalerginis sausas maistas suaugusiems šunims kurie susiduria su virškinimo, kailio ir odos problemomis. Subalansuota pašaro formulė, kurta pasitelkiant veterinarijos gydytojų patirtį padės jums išspręsti augintinio sveikatos problemas. Pašaras gaminamas šalto spaudimo būdu, taip maistas nepraranda vitaminų ir mineralų, sumažėja šėrimo normos, neapkraunamas skrandis.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 23,0%. Riebalai 13,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 46,5%. Kalcis 1,4%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 3950kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota antiena (30%), bulvių krakmolas, žirniai, jautienos riebalai, cikorija, maltodekstrinas, lašišų taukai (1,0%), augalinės skaidulos, mielių hidrolizatas, mineralinės medžiagos (potasiumchloridai), saulėgrąžų aliejus, lecitinas, fruktooligosacharidai ( FOS) (400 mg).

Nurodymai:

ProCare Grainfree SENSIBLE HYPOALLERGIC duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

18346

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium