Prins Fit Selection Senior sausas maistas vyresnio amžiaus šunims

82,11 €
Su PVM

Subalansuotas sausas maistas vyresnio amžiaus vidutinių ir didelių veislių šunims su vištiena ir lašiša. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams ir kremzlėms.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui
  • Lašišų taukai blizgančiam kailiui.
  • Stambios granulės skatina kramtyti. Mankštinami žandikaulio raumenys, veikia prevenciškai šunims ryjantiems pašarą.
  • Lengvai virškinamas.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Fit Selection Senior visapusiškai subalansuotas sausas pašaras senyvo amžiaus šunims su vištiena ir lašiša. Sudėtyje yra gliukozamino ir chondroitino, medžiagos kurios padeda sumažinti atsirandančias judėjimo problemas.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 21,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,0%. Angliavandeniai 40,6% Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,2%. Energetinė vertė 3880kcal/kg.

Sudėtis: 

Grūdai, mėsa ir sub-produktai (16,5% dehidratuota vištiena, 7,0% dehidratuota lašiša, 100 mg gliukozaminas, 100 mg chondroitinas), augaliniai sub-produktai, aliejai ir riebalai (0,1% lašišų taukai), mielės.

Fit Selection SENIOR duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

05045

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Senjoras ( 8+ )
Mėsos rūšis
Lašiša
Mėsos rūšis
Vištiena