Prins ProCare Protection Puppy sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims

52,97 €
Su PVM

Super premium sausas maistas vidutinių ir didelių veislių jauniems šuniukams su paukštiena ir natūraliais prebiotikais. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augančio šeimos nario savijautą.

  • Rekomenduojamas nuo 4 savaičių amžiaus.
  • Praturtintas žolelių ekstraktais, šuslerio druskomis ir lašišų aliejais.
  • Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Lengvai virškinamas.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Padidintas kiekis kalcio ir fosforo kaulų vystimuisi.
Svoris
  • 3 kg
  • 7,5 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare puppy protection, aukšiausios kokybės, presuotas maistas šuniukams nuo 4 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi visi šunims reikalingi vitaminai ir kitos maistinės medžiagos kurios aukštesnėse temperatūrose išgaruoja. Tokiu maistu šeriamo šuns skrandis yra neapkraunamas, pasisotinimui reikalingos mažesnės normos.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Lasteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0 %. Kalcis 1,1%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4090 kcal/kg.

Sudėtis:
Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kviečiai, gyvuliniai riebalai (jautiena), ryžiai, kukurūzų glitimas, baltymų hidrolizatas, džiovinti trūkažolės celiuliozės, maltodekstrinas, hemoglobino milteliai, mineralai (kalio chloridas, vario sulfatas), lašišų aliejus (0,5%), mielių hidrolizatas, plazmos milteliai , saulėgrąžų aliejus, žolelių ekstraktai ir Schüssler ląstelių druska (dioscorea, curculigo, dipsacus, drynaria, psoralea, Schüssler cel druskos Nr. 1,2,5,7) (0,075%), gliukozaminas (500 mg), chondroitinas (500 mg), fruktooligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:

Prins ProCare puppy protection duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

19145

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena

Jums taip pat gali patikti