Prins Procare sport - life excelent sausas pašaras aktyviai sportuojantiems šunims

94,10 €
Su PVM


Aukščiausios kokybės sausas maistas suaugusiems aktyviems šunims su vištiena ir kalakutiena. Rekomenduojamas veterinarijos gydytojų medžiokliniams, darbiniams, sarginiams, kinkomiems ir kitiems labai didelius fizinius krūvius patiriantiems šunims.

  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Lengvai virškinamas.
  • Padidintas kiekis baltymų ir riebalų energijos poreikiams patenkinti.
  • Praturtintas lašišų aliejais.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Svoris
  • 15 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras aktyviai sportuojantiems vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami tik kruopščiai atrinkti ingredienai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka aktyvaus šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 32,0%. Riebalai 22,0%. Pelenai 6,0%. Lasteliena 3,0%. Kalcis 1,4%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4380 kcal/kg.

Sudėtis:
Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (30%), kukurūzų, kviečių, gyvūnų riebalų (jautienos), kukurūzų glitimo, hidrolizuoto naminių paukščių baltymo (4,5%), maltodekstrinas, hemoglobino miltelių, džiovintų cikorijų, lašišų aliejaus, saulėgrąžų aliejaus, inulino.

Nurodymai:

Prins Procare sport - life excelent duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų augintiniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

03515

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena