Prins ProCare Protection Super Active sausas maistas aktyviems suaugusiems šunims

28,12 €
Su PVM

Aukščiausios rūšies sausas maistas, suaugusiems vidutinių ir didelių veislių aktyviems šunims, su vištiena ir kalakutiena. Subalansuotos formulės dėka pašaras tinka nėščioms arba žindančioms kalėms.

  • Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Pašaras praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Sveikai odai ir blizgiam kailiui.
  • L-karnitinas riebalų deginimui.
  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams ir judėjimui.
  • Stambios granulės skatina kramtyti.
Svoris
Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras augantiems ir aktyviems vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti ingredienai ir šalto spaudimo technologija. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka aktyvaus šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus. Tinka nėščioms arba laktacijos periode esančioms (žindančioms) kalėms.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 7,0%. Lasteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0 %. Kalcis 1,1%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4090 kcal/kg.

Sudėtis:
Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kviečiai, gyvuliniai riebalai (jautiena), ryžiai, kukurūzų glitimas, paukštienos baltymų hidrolizatas, džiovinti trūkažolės celiuliozės, maltodekstrinas, hemoglobino milteliai, mineralai (kalio chloridas, vario sulfatas), mielių hidrolizatas, lašišų aliejus (0,5%), saulėgrąžų aliejus, žolelių ekstraktai ir Schußlerio ląstelių druskos (dioscorea, curculigo, dipsacus, drynaria, psoralea, crataegus, Schußler ląstelių druskos Nr. 2, 5, 7, 8, 9, 11) (0,07%), gliukozaminas (500 mg), chondroitinas (500 mg), fruktooligosacharidai (FOS) (400 mg).

Nurodymai:
Prins ProCare Protection Super Active duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare SUPER ACTIVE kiekį padalinkite į kelis maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins dešros arba konservų. Tai sveikas ir natūralus maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.
Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito. Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į Prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotų, rekomenduojame pakeisti iš karto. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis, palengvinamas virškinimas.

19246

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena