Prins ProCare Puppy Junior Perfect Start sausas pašaras šuniukams ir jauniems šunims

20,76 €
Su PVM

Visavertis sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims su paukštiena. Pašaro gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų augančio šeimos nario savijautą.

  • Rekomenduojamas nuo 4 savaičių amžiaus.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Lengvai virškinamas.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Tinka visų veislių šuniukams.
  • 100% natūralūs ingredientai.
Svoris
  • 3 kg
  • 20 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Puppy Junior Perfect Start presuotas sausas pašaras šuniukams ir jauniems šunims, gaminamas pasitelkiant šiuolaikines technologijas ir ilgametę veterinarijos gydytojų patirtį. Rezultatas, aukščiausios kokybės maistas jūsų augančiam šeimos nariui.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 26,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4130kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (25%), kukurūzai, kviečiai, jautienos riebalai, džiovintos trūkažolės, hidrolizuoti paukštienos baltymai (3%), maltodekstrinas, hemoglobino milteliai, plazmos milteliai, lašišos aliejus, inulinas, saulėgrąžų aliejus, hidrolizuotos mielės, dikalcis fosfatas, Bacillus subtilis (100 mg).

Nurodymai:

ProCare PUPPY & JUNIOR Perfect Start duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

04046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Šuns dydis
Mažų veislių
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena