Prins ProCare Resist Calm sausas maistas jautriems suaugusiems šunims

24,09 €
Su PVM

Subalansuotas sausas pašaras suaugusiems jautriems, vidutinių veislių šunims su paukštiena. Maisto gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Rekomenduojamas po opercijų, ligų arba patirto streso.
  • Praturtintas žolelių ekstraktais.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Lengvai virškinamas.
  • 100% natūralūs ingredientai.
Kiekis
Prekė su papildomais pasirinkimais

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Resist Calm sausas maistas jautriems suaugusiems vidutinių veislių šunims. Ligos operacijos patiriamas stresas, hormonų disbalansas mažina atsparumą aplinkos dirgikliams, šuo darosi nerimastingas, sutrinka jo elgesys, labai dažnais atvejais sušlubuoja ir sveikata. Norint išvengti minėtų problemų siūlome išmėginti Resist Calm sausą pašarą šunims. Pagamintas iš 100% natūralių ingredientų. Šalto spaudimo granulės neapkrauna skrandžio, savyje yra išsaugojusios visus reikalingus vitaminus ir mineralus jūsų keturkojo draugo sveikatai.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 24,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 45,0%. Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3890kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (22%), kukurūzai, kviečiai, sorgas, jautienos riebalai, džiovintos cikorijos minkštimas, hemoglobinas, maltodekstrinas, hidrolizuoti paukštienos baltymai (1,5%), lašišos aliejus, dikalcio fosfatas, kalcio karbonatas, inulinas, mielės, saulėgrąžų aliejus, žolelės (sibiro ženšenis, šizandra, likio vaisiai, elnių ragai, acanthopanax, polygoni multiflori) 0,05%, pieno baltymų hidrolizatas (0,02%)

Nurodymai:

ProCare RESIST CALM duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

16046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena