Prins Train & Care Salmon skanėstas suaugusiems šunims su lašiša 75g

3,86 €
Su PVM

Begrūdis skanėstas suaugusiems šunims su lašiša. Naudojamas kaip atlygis - paskatinimas treniruotėse, arba priemonė suduodant vaistus. Sudėtyje yra fruktooligosacharidų subalansuotai žarnyno mikroflorai.

  • Be glitimo.
  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Lengva nešiotis, paprasta dozuoti.
  • Galima duoti tiesiai iš tubelės.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Train & Care Salmon kreminis skanėstas suaugusiems šunims su lašiša. Atidarius laikykite šaldytuve ir, pageidautina, suvartokite per kelias dienas po atidarymo. Kreminį skanėstą galima laikyti šaldytuve iki dviejų savaičių. Laikydami šaldytuve, visada iš vamzdelio kaklelio išspauskite nedidelį kiekį pastos ir nuvalykite popieriaus gabalėliu. Taip pašalinsite galimybe veistis mikrobams, išlaikysite švarų turinį ir kandiklį, kad jūsų augintinis galėtų ilgiau mėgautis skanėstu. Prins Train & Care Salmon yra skanėstas, ne visavertis pašaras. Jame nėra visų maistinių medžiagų, kurių reikia šunims kiekvieną dieną. Kreminis šunų skanėstas turėtų būti skiriamas kartu su kasdieniu maistu.

Sudėtis: Lašiša 35%, lašišos aliejus (10%), pieno baltymai, bulvių krakmolas, žirnių skaidulos, inulinas (frukto-oligosacharidas) (0,5%), pomidorai.

Analizė: Drėgmė 67,0%. Žali baltymai 9,0%. Žali riebalai 18,0%. Žali pelenai 1,4%. Celiuliozė. 0,1%. Maistinė vertė 2160kcal / kg.

30316

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Mažų veislių
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Lašiša