Prins Train & Care Chiken skanėstas suaugusiems šunims su paukštiena 75g

3,75 €
Su PVM

Begrūdis skanėstas suaugusiems šunims su vištiena. Naudojamas kaip atlygis - paskatinimas treniruotėse, arba priemonė suduodant vaistus. Sudėtyje yra fruktooligosacharidų subalansuotai žarnyno mikroflorai.

  • Be glitimo.
  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Lengva nešiotis, paprasta dozuoti.
  • Galima duoti tiesiai iš tubelės.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Train & Care Chiken kreminis skanėstas suaugusiems šunims su vištiena. Atidarius laikykite šaldytuve ir, pageidautina, suvartokite per kelias dienas po atidarymo. Kreminį skanėstą galima laikyti šaldytuve iki dviejų savaičių. Laikydami šaldytuve, visada iš vamzdelio kaklelio išspauskite nedidelį kiekį pastos ir nuvalykite popieriaus gabalėliu. Taip pašalinsite galimybe veistis mikrobams, išlaikysite švarų turinį ir kandiklį, kad jūsų augintinis galėtų ilgiau mėgautis skanėstu. Prins Train & Care Chiken yra skanėstas, ne visavertis pašaras. Jame nėra visų maistinių medžiagų, kurių reikia šunims kiekvieną dieną. Kreminis šunų skanėstas turėtų būti skiriamas kartu su kasdieniu maistu.

Analizė: Drėgmė 56,0%. Žali baltymai 13,0%. Žali riebalai 24,0%. Žali pelenai 1,0%. Celiuliozė 0,2%. Maistinė vertė 2912kcal / kg.

Sudėtis: Vištiena (57%), rapsų aliejus, lašišos aliejus, pieno baltymai, neriebūs pieno milteliai, inulinas (frukto-oligosacharidas) (1%), žirnių skaidulos.

30216

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Mažų veislių
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Vištiena