Prins Play & Care Kitten skanėstas kačiukams su vištiena 75g

3,86 €
Su PVM

Begrūdis kreminis skanėstas jauniems kačiukams su vištiena. Naudojamas kaip atlygis dresūroje, tinka kaip priemonė palengvinti vaistų sudavimą. Sudėtyje yra taurino, kuris būtinas kačiukų mityboje.

  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Su beta gliukanu ir lyzinu kačiuko imunitetui stiprinti.
  • Be glitimo.
  • Subalansuotai žarnyno mikroflorai.
  • Galima duoti tiesiai iš tubelės
  • Lengva nešiotis, paprasta dozuoti.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

„Prins Play & Care“ kreminis skanėstas jauniems kačiukams su vištiena. Atidarius laikykite šaldytuve ir, pageidautina, suvartokite per kelias dienas po atidarymo. Kreminį skanėstą galima laikyti šaldytuve iki dviejų savaičių. Laikydami šaldytuve, visada iš vamzdelio kaklelio išspauskite nedidelį kiekį pastos ir nuvalykite popieriaus gabalėliu. Taip pašalinsite galimybe veistis mikrobams, išlaikysite švarų turinį ir kandiklį, kad jūsų augintinis galėtų ilgiau mėgautis skanėstu. „Prins Play & Care“ yra skanėstas, ne visavertis pašaras. Jame nėra visų maistinių medžiagų, kurių reikia katei kiekvieną dieną. Kreminis kačių skanėstas turėtų būti skiriamas kartu su kasdieniu maistu.

Analizė:
Drėgmė 55,0%. Žali baltymai 13,0%. Žali riebalai 22,0%. Žali pelenai 1,0%. Žali celiuliozė 0,2%. Maistinė vertė 2804kcal / kg.

Sudėtis:Vištienos (52,5%), lašišos aliejaus, neriebių pieno miltelių, inulino (frukto-oligosacharido) (3%), pieno baltymų, žirnių skaidulų. Lizinas 0,5%. Taurinas 0,5%.

32116

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena