Prins ProCare Standard Fit MINI sausas pašaras suaugusiems šunims su vištiena ir kalakutiena

21,20 €
Su PVM

Visavertis sausas maistas suaugusiems, mažų ir vidutinių veislių šunims su vištiena ir kalakutiena. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Lengvai virškinamas.
  • Šunų maistas praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
Svoris
Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Standard Fit MINI sausas pašaras suaugusiems šunims su vištiena ir kalakutiena. Visapusiškai subalansuotas kasdieniai, mitybai vidutinio aktyvumo suaugusiems šunims, su visais reikalingiausiais vitaminais ir mineralais. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomos vertingos sudėtinės medžiagos. Šuns skrandis neapkraunamas, kaip paprastai dideliais kiekiais maisto, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 24,0%. Riebalai 12,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 44,5%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,2%. Energetinė vertė 3880kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (22%), kukurūzai, kviečiai, sorgas, jautienos riebalai, džiovintos trūkažolės (6%),paukštienos baltymai (3%), maltodekstrinas, hemoglobinas, lašišos aliejus (0,5%), inulinas (0,3) %), mielės, kalcio karbonatas, saulėgrąžų aliejus.

Nurodymai:

ProCare STANDARD FIT duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.
Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

01046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena