Prins Fit Selection LAMB & RICE HYPOALLERGENIC hipoalerginis sausas maistas suaugusiems šunims

85,34 €
Su PVM

Subalansuotas hipoalerginis sausas maistas suaugusiems, vidutinių ir didelių veislių šunims su ėriena, ryžiais. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Rekomenduojamas šunims turintiems jautrią odą ir kailį arba pasireiškiant alerginėms reakcijoms.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Lengvai virškinamas.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Stambios granulės skatina kramtyti. Mankštinami žandikaulio raumenys, veikia prevenciškai šunims ryjantiems pašarą.
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas maistas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims nuo 1 metų amžiaus su ėriena. 100% natūralūs ingredientai. Šis pilnavertis maistas pagamintas iš aukščiausios rūšies ėrienos mėsos, tai padeda šunims esant padidėjusiam jautrumui į kitos rūšies baltymus. Dėl specialios granulės formos pašaras relomenduojamas šunims, kurie ryja maistą nekramtydami.


Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 18,0%. Riebalai 13,0%. Pelenai 6,0%. Ląsteliena 4,5%. Kalcis 1,4%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 3870kcal/kg.

Sudėtis: Kukurūzai, ryžiai (25%), dehidratuota aviena (17%), gyvuliniai riebalai, runkelių minkštimas, lignoceliuliozė, hidrolizuotos kepenys, lašišų taukai (0,5%), mielės, mineralai (kalio chloridas), yucca schidigera ekstraktai (200 mg).

Nurodymai:

Prins Fit Selection LAMB & RICE HYPOALLERGENIC duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą.

Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas.

Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

08714

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Ėriena