Prins Protection Croque SUPER Performance sausas maistas augantiems ir aktyviems šunims

74,89 €
Su PVM

Visavertis sausas pašaras aktyviems, suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su vištiena ir natūraliais prebiotikais. Subalansuotos formulės dėka, tinka jauniems šuniukams (nuo 6 mėn amžiaus), ir nėščioms arba žindančioms kalėms.

  • Praturtintas žolelių ekstraktais, Šiuslerio druskomis ir lašišų aliejais.
  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Sveikai odai ir blizgiam kailiui.
  • Tinka nėščioms arba žindančioms kalėms.
  • Didelis kiekis riebalų.
  • Lengvai virškinamas.
  • Padidintas kiekis kalcio ir fosforo subalansuotam augimui.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras augantiems ir aktyviems vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti ingredienai ir natūralūs prebiotikai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka aktyvaus šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus. Tinka nėščioms arba laktacijos periode esančioms (žindančioms) kalėms.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 25,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 6,0%. Lasteliena 3,5%. Kalcis 1,1%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 4150kcal/kg.

Sudėtis: dehidratuota vištiena (24%), kviečiai, sorgai, kukurūzai, gyvuliniai riebalai (paukščių), kukurūzų glitimas, cukrinių runkelių masė, hidrolizuoti vištienos kepenys, lignoceliuliozė, lašišų aliejus (0,6%), mielės, mineralai (Kalio chloridas ), inulinas (0,3%), augalų ekstraktai ir SCHüßLER druskos (Eleuterozidas, sibirietiškas ženšenis, Cornu Cervi degelatinatum, Šilkmedžio vaisiai, Japoninis abrikosas, Kamedis, Viksvuolė, Baltašaknė, Gudobelė, SCHüßLER druskos Nr. 2, 5, 7, 8, 9, 11) (0,085%), gliukozamino (500mg), chondroitino (500mg).

Prins Protection Croque SUPER Performance duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui. Keisdami seną pašarą į SUPER Performance kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

20315

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena