Prins Protection Croque SENIOR Fit sausas maistas vyresnio amžiaus šunims

74,89 €
Su PVM

Visavertis sausas pašaras vidutinių ir didelių veislių šunims senjorams su vištiena ir naturaliais prebiotikai. Pašaro gamyboje naudojamos aukščiausios rūšies sudedamosios medžiagos siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

  • Su gliukozaminu ir chondroitinu sąnariams.
  • Lengvai kramtomas ir virškinamas.
  • Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
  • Inkstų ir šlapimo sistemos apsaugai.
  • Subalansuotai žarnyno mikroflorai.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • 100% natūralūs ingredientai.
Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras vidutinių ir didelių veislių šunims kurie yra sulaukė garbaus amžiaus ir susiduria su senus šunis kamuojančiomis problemomis. Maisto gamyboje naudojami tik natūralūs ingredienai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 21,0%. Riebalai 14,5%. Pelenai 5,0%. Lasteliena 3,0%. Kalcis 0,7%. Fosforas 0,6%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4085kcal/kg.

Sudėtis:

Ryžiai, kukurūzai, dehidratuota vištiena (14%), kviečiai, gyvuliniai riebalai (paukščių), kukurūzų glitimas, sorgai, cukrinių runkelių becukrė masė, hidrolizuotos vištienos kepenys, lignoceliuliozė, lašišų aliejus (0,6%), mielės, mineralai (Kalio chloridas), inulinas (0,3%), augalų ekstraktai ir SCHüßLER druskos (Eleuterozidas, sibirietiškas ženšenis, Cornu Cervi degelatinatum, Šilkmedžio vaisiai,Japoninis abrikosas, Kamedis, Viksvuolė, Baltašaknė, Gudobelė, SCHüßLER druskos 5,7,8, 9,11) (0,085%), gliukozamino (500mg), chondroitino (500mg).

Protection Croque SENIOR FIT duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui. Keisdami seną pašarą į SENIOR FIT kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

20615

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Senjoras ( 8+ )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Mėsos rūšis
Vištiena