Prins VitalCare Indoor sausas maistas suaugusioms naminėms katėms

23,20 €
Su PVM

Sausas pašaras suaugusioms naminėms katėms. Maistą galima duoti sterilizuotoms katėms arba kastruotiems katinams, dėl optimalaus baltymų ir riebalų balanso. Gamyboje naudojama tik aukščiausios rūšies paukštiena. Vitaminų ir mineralų kompleksas stipriam katės imunitetui, ir gerai kasdieniai savijautai.

  • Optimalaus katės svorio kontrolė.
  • Mažina plaukų gniužulų susidarymą.
  • Šlapimo takų funkcijos palaikymui.
  • Lengvai virškinamas.
  • Tinka kastruotiems katinams.
  • Tinka sterilizuotoms katėms.
Svoris
  • 1,5 kg
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

VitalCare Indoor traškus sausas maistas suaugusioms naminėms katėms iki 7 metų amžiaus. Naminės katės mažiau aktyvios, todėl yra labiau linkusios į nutukimą. Pašaro formulė pasižymi optimaliu baltymų ir riebalų kiekiu reikalingu subalansuotam jūsų katės svorio palaikymui. Tinkamas katėms po sterilizacijos ir katinams po kastracijos.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 31,0%. Riebalai 15,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 5,0%. Angliavandeniai 33,0%. Kalcis 1,3%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,6%. Magnis 0,07%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 3910kcal/kg.

Sudėtis:

Dehidratuota paukštiena, ryžiai, kukurūzai, vištienos ir jautienos riebalai, kukurūzų glitimas, kiaušinių milteliai, augalinė ląsteliena, džiovintas cikorijos minkštimas, lašišų taukai, celiuliozė, vištų kepenų hidrolizatas, linų sėmenų aliejus, mielių hidrolizatas, Fructo-oligosacharidai (FOS).

Nurodymai. VitalCare INDOOR duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo augintinį, galite pasiūlyti šlapio maisto iš Prins NatureCare linijos. Tai natūralūs konservai jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Maisto keitimas. Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

63008

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena