Prins VitalCare Kitten sausas maistas kačiukams ir nėščioms katėms

83,87 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas sausas maistas kačiukams nuo 4 savaičių amžiaus. Pašaro gamyboje naudojama tik aukščiausios rūšies paukštiena. Vitaminų ir mineralų kompleksas kačiuko imuniteto augimui ir vystymuisi.

  • Tinka nėščioms katėms.
  • Tinka maitinančioms katėms.
  • Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ar kvapų
  • Praturtintas lašišų taukais
  • Lengvai virškinamas
  • Didelis maisto pasisavinimas
Svoris
  • 10 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins VitalCare Kitten traškus maistas kačiukams nuo 4 savaičių iki 10-12 mėnesių amžiaus. Dėl aukštos energetinės sudėties VitalCare Kitten pašaras taip pat rekomenduojamas nėščioms bei laktacijos periode esančioms katėms.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 34,0%. Riebalai 22,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,0%. Angliavandeniai 26,0%. Kalcis 1,4%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,6%. Magnis 0,08%. Natris 0,60%. Energetinė vertė 4380kcal/kg.

Sudėtis:

Paukštiena, kukurūzai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimas, ryžiai, kiaušinių milteliai, cikorijų minkštimas, kazeinas, vištų kepenų hidrolizatas, sojų aliejus, mielių hidrolizatas (monooligosacharidų šaltinis), lašišų taukai, Fructo-oligosacharidai (FOS), Lecitinas.

Nurodymai:

VitalCare KITTEN duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare konservų. Tai sveikas ir natūralus valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

60015

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Jaunas ( iki 1 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena