Prins VitalCare Protection Adult Fit sausas maistas suaugusioms katėms

24,73 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas sausas maistas suaugusioms aktyvioms katėms. Pašaro gamyboje naudojama aukščiausios rūšies vištiena ir natūralūs prebiotikai lengvam virškinimui. Vitaminų ir mineralų kompleksas katės imunitetui ir kasdieniai gerai savijautai.

  • Didelis baltymų kiekis aktyvios katės poreikams patenkinti.
  • Lengvai virškinamas ir gerai įsisavinamas.
  • Maisto gamyboje nenaudojami dirbtiniai kvapai ir dažikliai.
  • Sudėtyje yra reikalingiausių žolelių ekstraktų ir šuslerio druskų.
  • Su specialiais mineralais kurie padeda išvengti dantų apnašų susidarymo.
  • Pašaras praturtintas lašišų aliejai ir antarktinėmis krevetėmis kuriose yra daug omega 3 riebiūjų rūgščių sveikam ir blizgančiam kailiui palaikyti.
Svoris
Kiekis
Prekė su papildomais pasirinkimais

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins VitalCare Protection Adult Fit aukščiausios rūšies sausas pašaras suaugusioms aktyvioms katėms.

Gamyboje naudojamos tik kruopščiai atrinktos žaliavos norint užtikrinti pilnavertę augintinio mitybą.

Rekomenduojamas katėms kurios didelę dalį laiko praleidžia lauke.

Analizė:

Drėgmė 8,0%. Baltymai 32,0%. Riebalai 20,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 2,5%. Angliavandeniai 30,5%. Kalcis 1,1%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,6%. Magnis 0,10%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 4300kcal/kg.

Sudėtis:

Dehidratuota vištiena, kukurūzai, kukurūzų glitimas, paukštienos riebalai, ryžiai, šviežia vištiena, hidrolizuotos vištų kepenėlės, žirnių baltymai, kiaušinių milteliai, mielės, cukrinių runkelių minkštimas, džiovinti cikorijų minkštimas džiovintos antarktinės krevetės, natrio chloridas, kalcio karbonatas, kalio chloridas, lašišų taukai, lizinas, lecitinas, žolelių ekstraktas ir Šiuslerio druskos, spanguolės.

Nurodymai:

VitalCare Protection ADULT FIT duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare konservų. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

59107

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena