Prins Diet Procare croque gastro-intestinal sausas maistas suaugusiems šunims turintiems jautrų virškinimo traktą

23,67 € Sutaupote 30%
33,81 €
Su PVM

Dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims turintiems virškinimo trakto sutrikimų.

  • Švelnina ūmius skrandžio ir žarnyno negalavimus.
  • Labai gerai virškinamas.
  • Su probiotikais ir žolelių ekstraktais.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Hipoalerginis šunų maistas.
  • Rekomenduojamas viduriavimų arba vėmimų atvejais.
  • Praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
Svoris
  • 10 kg
  • 3 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins procare croque gastro-intestinal dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su virškinimo trakto problemomis. Gamyboje naudojamas vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymas, taip sumažinama alerginės reakcijos rizika. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno mikroflorą ir pagerina jautraus skrandžio būklę. Dietinio maisto formulė kurta bendradarbiaujant su gydytojais veterinarais siekiant geriausio rezultato sergančių ar negaluojančių šunų maitinime.

Analizė
Drėgmė 8,0%. Žali baltymai 22,0%. Žali riebalai 7,0%. Nepakeičiamos riebalų rūgštys 2,5%. Omega 3 riebalų rūgštys 0,86%. Žali pelenai 6,1%. Žalia ląsteliena 1,8%. Mineralai Kalcis 0,6%. Fosforas 0,5%. Kalis 0,8%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3714 kcal / kg

Sudėtis:
Kukurūzai, hidrolizuotos lašišos (17%), ryžiai, hidrolizuoti kepenys, gyvūnų riebalai (naminiai paukščiai), dikalcio fosfatas, lašišų aliejus, kalio chloridas, natrio chloridas, sėmenų aliejus, kalcio karbonatas, manano oligosacharidai (0,5%), inulinas (0,3%) , cholino chloridas, enterococcus faecium (0,02%).

Nurodymai:

Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.
Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

84146

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Maisto klasė
Veterinarinė dieta
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Lašiša