Prins procare croque liver support sausas maistas suaugusiems šunims kepenų funkcijos palaikymui

30,31 €
Su PVM

Dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims turintiems kepenų funkcijos sutrikimų.

  • Palaiko šunų kepenų veiklą esant lėtiniam nepakankamumui.
  • Rekomenduojamas po apsinuodijimų.
  • Sudėtyje yra L-karnitino, lecitino ir cholino lipidų apykaitai organizme.
  • Pašaro formulė mažina vario kaupimasi kepenyse.
  • Praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
  • Lengvai virškinamas.
Svoris
Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins procare croque liver support dietinis sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su kepenų problemomis. Dietinio maisto formulė kurta bendradarbiaujant su gydytojais veterinarais siekiant geriausio rezultato sergančių ar negaluojančių šunų maitinime.

Sudėtis:
Kukurūzai, ryžiai, gyvulinių baltymų ekstraktas, gyvuliniai riebalai (paukštiena), kviečiai, kukurūzų glitimas, burokėlių minkštimas, hidrolizuotos vištų kepenėlės, lašišų aliejus, dikalcio fosfatas, linų semenų aliejus, inulnas, kalio chloridas, cholino chloridas (0,25%)

Analitiniai duomenys:
Drėgmė 8,0%. Žali baltymai 18,0%. Žali riebalai 16,0%. Riebalų rūgštys 4,3%. Neapdoroti pelenai 3,2%. Žalia ląsteliena 2,5%.

Mineralai:
Kalcis 0,6%. Fosforas 0,6%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Cholinas 0,2%. Chloridas 0,2%. Natrio 0,1%.
Varis  0,0008%. Sieros 0,2%. Sierą turinčios amino rūgštys 0,6%.

Energetinė vertė 4252 kcal / kg

Nurodymai:

Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.
Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

84246

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Maisto klasė
Veterinarinė dieta
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Didelių veislių
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Mėsos rūšis
Paukštiena