Prins Dietetic Mobility sausas maistas šunims turintiems sąnarių ir judėjimo problemų

90,54 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas dietinis sausas pašaras šunims turintiems sąnarių arba judėjimo problemų. Pašaro gamyboje naudojamos tik aukščiausios rūšies žaliavos siekiant užtikrinti puikią kasdieninę jūsų augintinio savijautą.

  • Sąnarių funkcijos palaikymui.
  • Praturtintas lašišų aliejais ir omega3 riebiosiomis rūgštimis.
  • Su gliukozaminu.
  • 100% natūralūs ingredientai.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Sudėtyje nenaudojami dirbtiniai dažikliai ir kvapai.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
Svoris
Pakuotės svoris
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles


ProCare Diet Mobility presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems judėjimo arba sąnarių problemų. Pašaro formulė kurta pasitelkiant ilgametę Olandijos veterinarijos gydytojų patirtį. Gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi vertingi vitaminai ir mineralai. Šuns skrandis neapkraunamas, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 23,0%. Riebalai 15,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 3,0%. Angliavandeniai 44,0%. Omega 3 riebalų rūgštys 3,0%. Omega 3 riebalų rūgšties EPA 0,35%. Vitaminas E 0,05%. Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4030kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, kviečiai, ryžiai, džiovintų cikorijų minkštimas, linų sėmenų aliejus, paukštienos baltymų hidrolizatas, linų sėmenų aliejus, lašišų taukai, želatinos hidrolizatas (2,5%), gyvuliniai riebalai, mielių hidrolizatas, vėžiagyvių ir moliuskų ekstraktas (gliukozamino šaltinis) (0,15%), mielių ekstraktas (betaglucans šaltinis) (0,08%), augalinis aliejus, Fructo-oligosacharidai (FOS), chondroitino sulfatas (0,01%).

Nurodymai:

Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.
Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.
Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

81012

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Maisto klasė
Veterinarinė dieta
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena