Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic sausas maistas nutukusiems arba cukriniu diabetu sergantiems šunims

28,64 €
Su PVM

Visavertis dietinis sausas pašaras suaugusiems šunims su paukštiena. Skirtas turintiems viršsvorio arba sergantiems cukriniu diabetu.

  • Svorio kontrolė.
  • Lengvai virškinamas.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Mažas gliukozę išskiriančių angliavandenių kiekis.
  • L-karnitinas riebalų deginimui.
  • Dietinės skaidulos sotumo jausmui.
Svoris
  • 3 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic sausas maistas nutukusiems arba cukriniu diabetu sergantiems šunims sukurtas pasitelkiant veterinarijos gydytojus ir jų sukauptas žinias. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomi vertingi vitaminai ir mineralai. Šuns skrandis neapkraunamas, kaip paprastai, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 30,0%. Riebalai 10,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 15,0%. Angliavandeniai 30,0%. Krakmolas 18,0%. Cukrūs (iš viso) 1,4% Nepakeičiamos riebalų rūgštys 1,7%. Kalcis 1,3%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,4%. Energetinė vertė 3300kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, kukurūzai, paukštienos proteinų hidrolizatas, ryžiai, celiuliozė, maistinės skaidulos, džiovintų cikorijų minkštimas, kukurūzų glitimas, dehidratuotas hemoglobinas, gyvuliniai riebalai, mielių hidrolizatas, lašišų taukai, paukštienos baltymų hidrolizatas, linų sėmenų aliejus, lašišų taukai, augalinis aliejus, frukto-oligosacharidai (FOS).

Nurodymai:

Šis pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: kol pasiekiamas reikiamas kūno svoris, arba ne daugiau nei 6 mėn, naudojant pirmą kartą. Netinka: šuniukams ir nėščioms ar žindančioms (laktacijos periodu) kalėms. Kai tik pasiekiamas reikiamas kūno svoris, maistą keiskite į jūsų poreikius atitinkančią alternatyvą.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito. Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta.

Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

80046

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Maisto klasė
Veterinarinė dieta
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena