Acti-croq Lamb and rice sausas maistas suaugusies šunims su ėriena

56,74 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas sausas pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais. Praturtintas vitaminais ir mineralais, reikalingais jūsų augintinio gerai sveikatos būklei palaikyti.

Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Aukštos kokybės sausas pašaras suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šunims su ėriena ir ryžiais. Maisto gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti ingredientai, taip sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka kasdieniniame šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus.


Sudėtis: Mėsa ir subproduktai (paukštiena ir ėriena 8%). Javai (ryžiai 8%). Aliejai ir riebalai. Daržovių subproduktai. Mineralinės medžiagos.
Vitaminai: Vitaminas A    16,000 U.I./Kg. Vitaminas D-3    1,500U.I/Kg. Vitaminas E (alfa tokoferolis)   80mg/kg. Varis (vario sulfato pentahydratas )     15mg/Kg. B. H. T.      150mg/Kg


Analitiniai duomenys:
Baltymai 26%. Riebalai 12%. Ląsteliena 2,8%. Pelenai 9,7%. Drėgnumas 10%. Kalcis 2,1%. Fosforas 1,1%. Vitaminų ir mineralinių medžiagų kiekis yra visapusiškai subalansuotas kasdieniniai gyvūno mitybai.


Nurodymai:
Acti Croque Lamb&Rice duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins dešros arba konservų. Tai sveikas ir natūralus maistas jūsų šuniui. Keisdami kito gamintojo maistą į acti croque, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu.

G00011

Charakteristikos

Maisto klasė
Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Ėriena