Acti-croq energy sausas maistas suaugusies aktyviems šunims

56,74 €
Su PVM

Sausas pašaras suaugusiems fiziškai aktyviems šunims. Speciali formulė, reikalingiausios medžiagos, puikus pasirinkimas aktyvaus augintinio poreikiams patenkinti.

Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras didelio aktyvumo vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami kruopščiai atrinkti ingredienai, taip sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka aktyvaus šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus. Ėdalas gaminamas tik iš pirmos rūšies mėsos.


Sudėtis: Javai (ryžiai 10%). Mėsa ir subproduktai (paukštiena 18%). Žuvis ir žuvies subproduktai. Aliejai ir riebalai. Daržovių subproduktai. Mineralinės medžiagos.
Vitaminai: Vitaminas A    20,000 U.I./Kg. Vitaminas D-3    2,000U.I/Kg. Vitaminas E (alfa tokoferolis)   120mg/kg. Varis (vario sulfato pentahydratas )     15mg/Kg. B. H. T.      150mg/Kg


Analitiniai duomenys: Baltymai 30%. Riebalai 16%. Ląsteliena 2%. Pelenai 7,9%. Drėgnumas 10%. Kalcis 1,5%. Fosforas 1%. Natris 0,45%.


Nurodymai:
Acti croque Energy duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins dešros arba konservų. Tai sveikas ir natūralus maistas jūsų šuniui. Keisdami kito gamintojo maistą į acti croque, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu.

G00010

Charakteristikos

Maisto klasė
Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Paukštiena