Prins ProCare Super Active sausas maistas augantiems ir aktyviems šunims

86,43 €
Su PVM

Aukščiausios rūšies sausas maistas, suaugusiems vidutinių ir didelių veislių aktyviems šunims, su vištiena ir kalakutiena. Subalansuotos formulės dėka maistas tinka jauniems šuniukams (rekomenduojamas nuo 6 mėn amžiaus), ir nėščioms arba žindančioms kalėms.

  • Pašaras praturtintas lašišų taukais ir omega 3 riebalų rūgštimis.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Tinka nėščioms arba žindančioms kalėms.
  • Lengvai virškinamas.
  • Sveikai odai ir blizgiam kailiui.
  • Šuniukams nuo 6 mėnesių amžiaus.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
Svoris
  • 15 kg
  • 20 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras augantiems ir aktyviems vidutinių ir didelių veislių šunims. Maisto gamyboje naudojami tik kruopščiai atrinkti ingredienai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka aktyvaus šuns maitinime keliamus reikalavimus ir standartus. Tinka nėščioms arba laktacijos periode esančioms (žindančioms) kalėms.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 26,0%. Riebalai 17,0%. Pelenai 6,0%. Lasteliena 3,0%. Angliavandeniai 39,0%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4130 kcal/kg.

Sudėtis:
Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (25%), kukurūzai, kviečiai, gyvūniniai riebalai (jautiena), džiovintos trūkažolės, hidrolizuoti paukštienos baltymai (3%), maltodekstrinas, hemoglobino milteliai, lašišos aliejus (0,5%), inulinas, saulėgrąžų aliejus, hidrolizuotos mielės, dikalcio fosfatas.

Nurodymai:
ProCare SUPER ACTIVE duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare SUPER ACTIVE kiekį padalinkite į kelis maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins dešros arba konservų. Tai sveikas ir natūralus maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito. Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į Prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotų, rekomenduojame pakeisti iš karto. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis, palengvinamas virškinimas.


03015

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Šuns dydis
Vidutinių veislių
Šuns dydis
Didelių veislių
Mėsos rūšis
Vištiena