Prins Protection Croque Mini SENIOR Fit sausas maistas mažų veislių vyresnio amžiaus šunims

25,31 €
Su PVM

Visavertis sausas maistas senyvo amžiaus šunims senjorams su vištiena ir natūraliais prebiotikais. Subalansuota pašaro sudėtis švelnina senėjimo metu atsirandančius padarinius.

  • Pašaras praturtintas žolelių ekstraktais, šuslerio druskomis ir lašišų aliejais.
  • Raumenų tonusui ir širdies funkcijos palaikymui.
  • Gliukozaminas ir chondroitinas sąnariams.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Lengvai kramtomas ir virškinamas.
Svoris
  • 10 kg
  • 2 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sausas pašaras mažų veislių šunims kurie yra sulaukę garbaus amžiaus ir susiduria su senus šunis kamuojančiomis problemomis. Maisto gamyboje naudojami tik natūralūs ingredienai. Bendradarbiaujant su veterinarijos gydytojais sukuriama visapusiškai subalansuota pašaro formulė, kuri atitinka visus keliamus reikalavimus ir standartus.

Analizė:
Drėgmė 8,0%. Baltymai 21,0%. Riebalai 14,5%. Pelenai 5,0%. Lasteliena 3,0%. Kalcis 0,8%. Fosforas 0,8%. Kalis 0,7%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 4065 kcal/kg.

Sudėtis: ryžiai, kukurūzai, dehidratuota vištiena (14%), kviečiai, gyvuliniai riebalai (paukščių), kukurūzų glitimas, sorgai, cukrinių runkelių becukrė masė, hidrolizuotos vištienos kepenys, lignoceliuliozė, lašišų aliejus (0,6%), mielės, mineralai (Kalio chloridas), inulinas (0,3%), augalų ekstraktai ir SCHüßLER mobilieji druskos (Eleuterozidas, sibirietiškas ženšenis, Cornu Cervi degelatinatum, Šilkmedžio vaisiai,Japoninis abrikosas, Kamedis, Viksvuolė, Baltašaknė, Gudobelė, SCHüßLER druskos 5,7,8, 9,11) (0,085%), gliukozamino (500mg), chondroitino (500mg).

Prins Protection Croque Mini SENIOR Fit duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų šuniui. Keisdami seną pašarą į SENIOR Fit kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

20626

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Senjoras ( 8+ )
Šuns dydis
Mažų veislių
Mėsos rūšis
Vištiena