Prins ProCare Light Low Calorie sausas maistas nutukusiems šunims

50,29 €
Su PVM

Visavertis sausas pašaras šunims kurie turi viršsvorio. Maisto gamyboje naudojami aukščiausios rūšies natūralūs ingredientai siekiant užtikrinti puikią jūsų šeimos nario savijautą.

  • Aukščiausios rūšies vištiena ir kalakutiena.
  • Svorio kontrolė.
  • Lengvai virškinamas.
  • Vitaminų ir mineralų kompleksas imunitetui.
  • Subalansuota žarnyno mikroflora.
  • Šalto spaudimo būdu presuotos granulės.
  • Praturtintas žolelių ekstraktais.
Svoris
  • 7,5 kg
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins ProCare Light Low Calorie presuotas sausas maistas nutukusiems šunims. Pašaras gaminamas pasitelkiant šalto spaudimo technologiją, taip išsaugomos vertingos sudėtinės medžiagos. Šuns skrandis neapkraunamas, kaip paprastai dideliais kiekiais maisto, nes viskas ko reikia telpa daug mažesnėje ir sotesnėje granulėje.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 28,0%. Riebalai 10,0%. Pelenai 6,5%. Ląsteliena 11,5%. Angliavandeniai 44,0%. Kalcis 1,2%. Fosforas 0,9%. Kalis 0,6%. Magnis 0,1%. Natris 0,3%. Energetinė vertė 3420kcal/kg.

Sudėtis: 

Dehidratuota vištiena ir kalakutiena (26%), kukurūzai, kviečių skaidulos (8,5%), džiovintos trūkažolės, kukurūzų glitimas, celiuliozė (6,5%), kviečiai, jautienos riebalai, paukštienos baltymų hidrolizatas (3%), maltodekstrinas, lašišos aliejus , inulinas, mielės, hidrolizuotos vištienos kepenys (0,15%), saulėgrąžų aliejus.

Nurodymai:

ProCare LIGHT Low Calorie maistas suaugusiems nutukusiems šunims iki 8 metų amžiaus. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: kol pasiekiamas reikiamas kūno svoris, arba ne daugiau nei 6 mėn, naudojant pirmą kartą. Netinka: šuniukams ir nėščioms ar žindančioms (laktacijos periodu) kalėms. Kai tik pasiekiamas reikiamas kūno svoris, maistą keiskite į jūsų poreikius atitinkančią alternatyvą. Pašaras duodamas sausas, nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros švaraus geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną.

Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito.

Keisdami kito gamintojo maistą į prins, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Keisdami iš presuoto į traškų (ekstruduotą) maistą. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins ekstruduotų (traškių), rekomenduojame pakeisti iš karto, nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais pašaro pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunamas skrandis ir palengvėja virškinimas. Sudėtyje yra natūralių antioksidantų ir konservantų. Pagaminta Olandijoje.

07045

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium