Prins VitalCare Protection - Indoor sausas maistas naminėms katėms

66,32 €
Su PVM

Visapusiškai subalansuotas sausas pašaras suaugusioms katėms gyvenančioms išskirtinai tik namų salygomis. Maisto gamyboje naudojama aukščiausios rūšies vištiena ir natūralūs prebiotikai, lengvam virškinimui. Vitaminų ir mineralų kompleksas stipriam katės imunitetui, ir gerai kasdieniai savijautai.

  • Lengvai virškinamas.
  • Praturtintas žolelių ekstraktais.
  • Optimalaus svorio kontrolė.
  • Mažina plaukų gniužulų susidarymą.
  • Palaiko kailį blizgų.
  • Tinka katėms po sterilizacijos.
  • Tinka katinams po kastracijos.

Svoris
  • 5kg
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Prins VitalCare Protection Indoor sausas pašaras katėms kurios gyvena išskirtinai namų salygomis ir yra mažo aktyvumo. Speciali pašaro formulė padeda palaikyti jūsų katės svorį subalansuotą ir apsaugo nuo nutukimo. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais, šiuslerio druskomis ir aukštos kokybės augalinės kilmės lasteliena. Dėl padidinto baltymų kiekio ir sumažinto riebumo, pašaras tinka katėms po sterilizacijos ir katinams po kastracijų.

Analizė:
Drėgmė 9,0%. Baltymai 31,0%. Riebalai 15,0%. Pelenai 7,0%. Ląsteliena 5,0%. Angliavandeniai 33,0%. Kalcis 1,3%. Fosforas 1,0%. Kalis 0,6%. Magnis 0,07%. Natris 0,5%. Energetinė vertė 3910kcal/kg.

Sudėtis: 

Džiovinta vištiena, kukurūzai, ryžiai, paukštienos riebalai, šviežia vištiena, celiuliozė, hidrolizuotos vištų kepenys, kukurūzų glitimas, kiaušinių milteliai, žirniai, mielės, runkelių minkštimas, džiovintų cikorijų minkštimas, džiovintos antarktinės krevetės, lašišų taukai, lecitinas, žololelių ekstraktai ir Šiuslerio druskos, spanguolės.

Nurodymai:

VitalCare Protection INDOOR duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi švaraus kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare konservų. Tai sveikas ir natūralus pašaras jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

59409

Charakteristikos

Maisto klasė
Super Premium
Augintinio amžius
Suaugęs ( nuo 1 iki 8 metų )
Mėsos rūšis
Vištiena