Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic - dietinis maistas šunims

58,64 €
Su PVM

Traškus dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Croque Diet Weight Reduction & Diabetic yra traškus sausas dietinis maistas nutukusiems ir / arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Svoris
Kiekis
Išparduota

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sudėtis: 

Dehidratuota paukštiena, gyvulinių baltymų ekstraktas, celiuliozė, kukurūzai, džiovintos bulvės, džiovintų runkelių minkštimas, miežiai, džiovinti obuoliai, gyvuliniai riebalai (paukštieną, galvijai), bulvių baltymai, paukštienos baltymų hidrolizatas, mielės, hidrolizuotos vištų kepenys, linų sėmenys, mineralai.


Nurodymai:

Šis pašaras gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Croque Diet Weight Reduction & Diabetic kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare Complete ar Prins NatureCare Dog Diet Weight Reduction & Diabetic vieną ar kelias dienas. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.


Papildoma informacija apie dietinį maistą:

speciali paskirtis yra padėti numesti svorio ir/arba sureguliuoti gliukozės kiekį (diabetes mellitus). Pagrindines maistines ypatybės: mažas maisto kaloringumas ir mažas angliavandeniose gliukozės kiekis. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: iki kol pasiekiamas norimas kūno svoris, arba ne daugiau nei 6 mėn. naudojant pirmą kartą. Prieš duodant dietinį maistą rekomenduojame pasitarti su veterinarijos gydytoju. Netinka: nėščioms ir laktacijos periodu kalėms, bei auganitiems šunims. ProCare Croque Diet Weight Reduction & Diabetic ypač tinka suaugusiems nutukusiems ir/arba cukriniu diabetu sergantiems šunims. Kai taik norimas kūno svoris pasiekiamas, dietinį maistą galite pakeisti į Prins ProCare Croque Basic Excellent.


Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo traškaus maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).

B. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins traškų (ekstruduotą), rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.

C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.

Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galite ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

85015