Prins Diet Skin & Intestinal Hypoallergic - dietinis maistas šunims su ryžiais ir antiena

85,89 €
Su PVM

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį.

Dietinis maistas šunims su ryžiais ir antiena

ProCare Croque Diet Skin & Intestinal Hypoallergic yra traškus dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir / arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno florą ir pagerina jautrios odos būklę.

Pakuotės svoris
Kiekis

  Saugumo politika.

Saugūs apmokėjimo būdai

 

Prekių pristatymas per 2-5 d.d.

  Prekių grąžinimas, jei prekė netenkina.

Skaityti sąlygas ir taisykles

Sudėtis: 

Ryžiai, dehidratuota antiena (26,0%), gyvuliniai riebalai, džiovintų runkelių masė, lašišų taukai, mineralai, linų sėmenys, monooligosacharidai (MOP) (0,5%), inulinas (FOS šaltinis) (0,5%), hidrolizuotos kepenys.


Nurodymai:
Šis pašaras gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare Croque Dieet Skin & Intestinal Hypoallergic kiekį padalinkite į bent du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare, Prins NatureCare Diet HYPOALLERGENIC Lamb ar Prins NatureCare Grainfree DUCK Hypoallergic vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas maistas jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.


Papildoma informacija apie dietinį maistą:

speciali paskirtis yra sumažinti maiste esančių sudedamųjų dalių ir/arba maistinių medžiagų netoleravimą. Pagrindines maistines ypatybės: sudėtyje atrinkti baltymai ir angliavandeniai. Rekomenduojamas maitinimo laikotarpis: nuo 3 iki 8 sav. ProCare Croque Dieet Skin & Intestinal Hypoallergic ypač tinkamas suaugusiems šunis kurie linkę į alergines reakcijas maistui ir/arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų.


Pereinant nuo vieno traškaus maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo traškaus maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).


B. Kai keičiate presuotą maistą į kurį nors iš Prins traškų (ekstruduotą), rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.


C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.


Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galite ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.


Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

84615